केन्द्रीय संस्करण

बजेट निर्माण टोलीलाई कोरोना, कार्य तालिका प्रभावित

person explore access_timeबैशाख २३, २०७८ chat_bubble_outline0

अर्थमन्त्रालयमा बजेट निर्माण टोलीमै खटिएका केहीलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएसँगै बजेट निर्माण कार्यतालिका नै प्रभावित बनेको छ । बजेट पेश हुने समय २० दिन भन्दा कम छ । हरेक वर्ष जेठ १५ गते बजेट पेश गर्नुपर्ने संवैधानिक व्यवस्था छ । 

अर्थ मन्त्रालयले १ चैतदेखि कार्यतालिका बनाएर बजेट निर्माणमा जुटेको थियो । बजेट निर्माण तालिकाअनुसार वैशाख २० गते विनियोजन विधेयकका सिद्धान्त र प्राथमिकता संघीय संसदका दुवै सदनमा अर्थमन्त्रीले पेस गर्ने कार्य तालिका हो । तर आज २३ गते भइसकेको छ विनियोजन विधेयकको सिद्धान्त र प्राथमिकता पेश भएका छैन । 

अर्थमन्त्रालयका एक अधिकारी मन्त्रालय भित्रै ६ जना कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण भेटिएकाले त्रासकै बीच काम भएको तर कार्यतालिका अनुसार जान नसकेको बताउँछन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.