केन्द्रीय संस्करण

गायक लकी अलीको निधन ? साथी नफिसा अलीले बताइन् वास्तविकता

person explore access_timeबैशाख २२, २०७८ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरसका कारण थुप्रै मानिसहरुले आफन्त गुमाइरहेका छन् । हालै गायक लकी अलीको निधन सोसल मिडियामा मंगलबार बेलुकी अचानक आउन थाल्यो । प्रशंसकले लगातार लकी अलीका लागि ट्वीट गरिरहका थिए । ती सबैले गायकको कोभिड–१९ का कारण निधन भएको बताइरहेका छन् तर यसमा अलिकति पनि वास्तविकता छैन । लकी अलीको निधनको अफवाह उड्ने बित्तिकै गायककी साथी नफिसा अलीले ट्वीटरमा यसबारे वास्तविकता बताउँदै ट्वीट गरिन् ।

लाइमलाइटबाट टाढा छन् लकी अलीः

स्मरण रहोस्, गायक पछिल्लो केही समयदेखि लाइमलाइटबाट टाढा छन् । लकी अलीको निधनको खबर जब सोसल मिडियामा तीब्र हुन थाल्यो तब नफिसा अलीले ट्वीट गर्दै लेखिन्, ‘लकी पूर्ण रुपमा ठिक छन् र हामीले आजै अपरान्ह कुरा गरेका छौं । उनी आफ्नो फार्ममा छन्, परिवारसँग । कोभिड पनि लागेको छैन, पूर्ण रुपमा स्वस्थ छन् ।’

नफिसा अलीले टाइम्स अफ इन्डियासँगको कुराकानीमा आफूले लकीसँग दिनमा कम्तीमा २–३ पटक कुरा गरेको र उनी पूर्ण रुपमा स्वस्थ भएको बताएकी छिन् । उनले भनिन्, ‘उनलाई कोभिड भएको छैन । उनीसँग एन्टीबडीज छ । उनी आफ्नो सङ्गीत र कन्सर्टको योजनामा व्यस्त छन् । हामी दुईले भर्चुअल कन्सर्टबारे कुरा पनि गरिरहेका थियौं, जुन आजकाल भइरहेका छन् । उनी बेंगलुरुमा आफ्नो फार्ममा छन् र परिवार पनि उनको साथमा छन् । मैले भर्खरै उनीसँग कुरा गरेकी छु र सबैजना स्वस्थ छन् ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.