केन्द्रीय संस्करण

गण्डकी प्रदेशमा थप ४२९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeबैशाख २१, २०७८ chat_bubble_outline0

पोखरा । गण्डकी प्रदेशमा थप ४२९ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । प्रदेशस्थित विभिन्न प्रयोगशालामा २४ घण्टामा ९०३ जनाको पीसीआर परिक्षण गर्दा ४२९ जनामा संक्रमण देखिएको हो । प्रदेशका ९ जिल्लाका संकास्पद ब्यक्तिको स्वाब परिक्षणका क्रममा गएको २४ घण्टामा कास्कीमा ३ सय १० र प्रदेशका अन्य ८ जिल्लाहरुमा ११९ सहित २२९ जनामा संक्रमण देखिएको गण्डकी प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशक डा.विनोद विन्दु शर्माले बताए । 

उनका अनुसार नयाँ संक्रमितहरुमा पोखरा महानगरपालिकामा ३ सय १० जनामा संक्रमण भेटिएको छ । त्यस्तै नवलपरासी पूर्वका ५१ जना, बाग्लुङका ३३, तनहुँ १६, लमजुङ ८, स्याङजा ५, मुस्ताङमा ४, पर्वत र म्याग्दीमा एक÷एक जनामा संक्रमण देखिएको छ । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा संक्रमितको संख्या १९ हजार ८५३ पुगेको छ ।

मंगलबार प्रदेशमा ६३ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । हालसम्म प्रदेशमा संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या १७ हजार ७२ रहेको छ । गण्डकीमा सक्रिय संक्रमितको संख्या २ हजार ५४६ रहेको छ । प्रदेशमा २४ घण्टामा थप ३ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा कास्की, पर्वत र म्याग्दीका एक/एक जना रहेका छन् । उनीहरु सबैको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको निर्देशनालयले जनाएको छ ।  योसँगै प्रदेशमा कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या २ सय ३५ पुगेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.