केन्द्रीय संस्करण

चिरञ्जीवी र अञ्जुले ल्याए ‘हरामी’

person explore access_timeबैशाख २१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । ‘बदमास’ गीतबाट चर्चा कमाएका गायक चिरञ्जीवी भण्डारी र गायिका अन्जु पन्तको स्वर रहेको गीत ‘हरामी’ सार्वजनिक भएको छ । भीम बिसीको संगीत रहेको गीतमा शब्द प्रतिमा गुरुङले कोरेकी हुन् । गीतमा संगीत संयोजन उदयराज पौडेलको रहेको छ ।

गीतको म्युजिक भिडियो पनि बनाइएको छ । शिव विकको निर्देशन रहेको भिडियोमा दुर्गेश थापा, कविता नेपाली, गरिमा शर्मा र दीपेन्द्र सोनामको अभिनय देख्न सकिन्छ । राज भण्डारी, विश्व केसी, मित्रलाल देवकोटा, मुइयाँ विश्वकर्मा लगायतको समेत अभिनय रहेको भिडियोमा उत्सव दाहालको छायाँंकन र विष्णु खड्काको सम्पादन रहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.