कोरोना महामारी

कोरोनाको त्रासदी : पशुपतिमा देखिएको भयावह दृष्य

person explore access_timeबैशाख २१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । पछिल्लो समय कोरोना महामारीले देश आक्रान्त छ ।  कोभिड १९ बाट संक्रमित हुने र ज्यान गुमाउनेको संख्या देशमा दिनहुँ बढ्दैछ । पशुपतिनाथको मन्दिरमा पूजा, आरतीलगायत गतिविधि ठप्प भएपनि यहाँस्थित आर्यघाटमा शवको संख्या दैनिक बढिरहेको छ । कोभिड लागेका व्यक्तिहरुको अन्त्येष्टिका लागि नेपाली सेनाले तयार गरेको शव दहसहित  नन–कोभिड बिरामीहरुको अन्त्येष्टी गरिने शवदाहमा अन्त्येष्टिका लागि पालो कुर्नुपर्ने अवस्था छ । कोभिड १९ बाट ज्यान गुमाएका व्यक्तिहरुको अन्त्येष्टि सेनाले नै गरिरहेको छ । परिवारका सदस्यहरुले सामान्य श्रद्धाञ्जली व्यक्त गर्नेबाहेक सबै रीत पु¥याएर अन्त्येष्टी पनि गर्न पाएका छैनन् । शव आउने क्रम बाक्लिएकाले बागमती किनारमा दाहसंस्कार गर्न लागिएको पशुपति क्षेत्र विकास कोषले जनाएको छ ।यद्यपि, विद्युतीय शव दाह गृहमा समस्या देखिने गरेकोले पनि बागमती किनारमा शव जलाउन लागिएको कोषको भनाई छ । मंगलबार मात्र कोरोना संक्रमणका कारण देशभर ५५ जनाको मृत्यु भएको छ भने ७६६० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।