केन्द्रीय संस्करण

जीवाणुरहित सामानका लागि गोदरेजको भाइरोसिल्ड

person explore access_timeबैशाख २०, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोनाको दोस्रो लहरले जटिल परिस्थिति निम्त्याउँदै गएको बेला घर, हस्पिटल, बैंक तथा अन्य सेवा प्रदानरत संघ संस्थाहरुमा आफ्नो वरीपरी रहेका सामानहरुलाई जीवाणुरहित बनाउन गोदरेजको भाइरोसिल्ड उपयुक्त हुने कम्पनीले जनाएको छ । 

२ देखि ६ मिनेट भित्रमा भाईरोसिल्डले युभी–सी रेमार्फत ९९% भन्दा बढी कोभिड–१९ भाइरसको सुक्ष्म जीवबाट सुरक्षा प्रदान गर्ने गर्दछ ।

भाइरोसिल्डमा प्याक गरिएका खानेकुरा, डेरीका उत्पादन, तरकारी, फलफूलका साथै मोबाइल, ट्याबलेट, पर्स, किताब, पैसा, साँचो, मास्क, पञ्जा, स्टेशनरी, बच्चाहरुको खेल्ने कुराहरु आदि राख्न सकिन्छ । भाइरोसिल्डमा विविध सरसामाग्रीहरु राख्न मिलेता पनि औषधी, ब्याट्री, पावर बैंकजस्ता सामानहरु भने राख्न नहुने कम्पनीले जनाएको छ ।

आईसीएमआर ल्याबद्वारा सर्टिफाइड अत्याधिक यूभी ट्यूव र रिफ्लेक्टिभ बनावट भएको गोदरेज भाइरोसिल्डमा १ वर्षको वारेन्टी रहेको कम्पनीले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.