केन्द्रीय संस्करण

समर्थकहरु स्टेडियमा छिरेर प्रदर्शन गरेपछि युनाइटेड र लिभरपुलबीचको खेल स्थगित

person explore access_timeबैशाख १९, २०७८ chat_bubble_outline0

आइतबार हुने भनिएको म्यानचेस्टर युनाइटेड र लिभरपुलबीचको खेल स्थगित गरिएको छ । युनाइटेडका करिब २०० समर्थक ओल्ड ट्राफोड मैदानमा प्रवेश गरेर क्लबका मालिक ग्लेजर परिवारविरुद्ध प्रदर्शनमा उत्रिएपछि आजको खेल स्थगित गरिएको हो ।

नेपाली समयअनुसार खेल ९ बजेर १५ मिनेटमा शुरु हुनुपर्ने थियो । म्यानचेस्टर युनाइटेडले वक्तव्य जारी गर्दै सुरक्षाका कारण आजको खेल स्थगित गर्नुपरेको जनाएको छ । प्रिमियर लिगसँग छलफल गरेर खेलको नयाँ मिति तय गरिने क्लबले जनाएको छ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.