केन्द्रीय संस्करण

कप्तान फेरे पनि फेरिएन हैदरावादको किस्मत, राजस्थानसँग पराजित

person explore access_timeबैशाख १९, २०७८ chat_bubble_outline0

दिल्ली । इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) मा सनराइजर्स हैदरावादको खराब प्रदर्शनले निरन्तरता पाइरहेको छ । टीमको खराब फर्मकै कारण कप्तान परिवर्तन गरेको हैदरावादले त्यसका बाबजुद आइतबार राजस्थान रोयल्ससँग पराजय झेलेको हो ।

हालसम्म ७ वटा खेल खेलिसकेको हैदरावादले एउटा मात्र जित हासिल गरेको छ । उक्त टीम अंक तालिकाको पुछारमा छ । डेविड वार्नरको कप्तानीमा निराशाजनक प्रदर्शन गरेको हैदरावाद आइतबार केन विलियम्सनको कप्तानीमा मैदानमा उत्रिएको थियो । टस जितेका विलियम्सनले पहिला फिल्डिङ रोजे ।

तर टस हारेर ब्याटिङमा उत्रिएको राजस्थानले उत्कृष्ट ब्याटिङ गर्दै निर्धारित २० ओभरमा तीन विकेट गुमाएर २२० रनको विशाल योगफल बनायो । हैदरावाद भने ८ विकेट गुमाएर १६५ रनमै सीमित रहँदै ५५ रनले पराजित भयो ।

राजस्थानका लागि जोस बटलरले १२४ रनको शतकीय पारी खेले । यस्तै, कप्तान सन्जु सामसनले ४८ र रियान परागले १५ रन बनाए । २२१ रनको विशाल लक्ष्य पछ्याएको हैदरावादका लागि मनिष पाण्डेले सर्वाधिक ३१ रन बनाए भने जोनी बेरिस्टोले ३०, केन विलियम्सनले २०, केदार जादवले १९, मोहम्मद नावीले १७ रन बनाए । राजस्थानका लागि मुस्तफिजुर रहमान र क्रिस मोरिसले ३÷३ विकेट हात पारे । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.