बस्न्यातको रिटमा कारण देखाउ आदेश

person explore access_timeबैशाख १९, २०७८ chat_bubble_outline0

सर्वोच्च अदालतले अख्तियारका पूर्व प्रमुख आयुक्त दीप बस्न्यातलाई थुनामा राख्नुको लिखित कारण मागेको छ । 
सर्वोच्चले विशेष अदालत र डिल्लीबजार कारागार कार्यालयका नाममा आदेश जारी गर्दै यस्तो कारण माग गरेको हो । 


आइतबार न्यायाधीश मीरा खड्काको एकल इजलासले बस्न्यातलाई थुनामा राख्नुपर्ने लिखित कारण तीन दिनभित्र पेश गर्न भनेको हो ।भ्रष्टाचार आरोपमा बस्न्यात डिल्लीबजार कारागारमा रहेपनि हाल ओम अस्पतालमा उपचार गराइरहेका छन् । उनले केही समयअघि थुनामुक्त गरेर मुद्दा लड्न माग गर्दै रिट दिएका थिए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।