ad
x

थापालाई पितृशोक

person explore access_timeबैशाख १८, २०७८ chat_bubble_outline0

अमेरिकाको डिसी महानगर क्षेत्रबाट संचालित ईनेप्लिजका प्रधान सम्पादक विश्वराज थापा तथा सम्पादक विजय थापालाई पितृशोक परेको छ । उनीहरुका पिता हेडम बहादुर थापाको ९० बर्षको उमेरमा निधन भएको हो ।


सम्पादक विजय थापाका अनुसार आज बिहान ३ बजे निजी निवास काठमाडौमा हृदयघातबाट निधन भएको हो । नेपालको धनकुटा मुगा गाउँपालिका घर भै हाल बालुवाटार निवासी स्व थापाका पाँचै छोराहरु परिवार सहित अमेरिकाको भर्जिनिया राज्यमा बसोबास गर्छन्  । स्व थापा लामो समय सम्म शिक्षण पेशामा रहेका थिए भने ग्लोबल भ्वाइस इन्टरनेसनल भन्ने मासिक पत्रिकाको सम्पादक रही केही बर्ष काम समेत गरेका थिए ।त्रिभुवन विश्वविद्यालयबाट अंग्रेजी भाषामा स्नातकोत्तर गरेका स्व थापाले कलेज(महाविद्यालय)मा पनि प्राध्यापन गराएका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।