फोटोफिचर

निषेधाज्ञाको पहिलो दिन सुनसान चक्रपथ

person explore access_timeबैशाख १६, २०७८ chat_bubble_outline0


कोरोनाभाइरसको संक्रमण बढ्दै गएपछि जारी गरेको निषेधाज्ञाको पहिलो दिन उपत्यकामा अत्यावश्यक बाहेकका सवारीसाधान चलेका छैनन् । चक्रपथसहित राजधानीका भित्री सडकमा पनि सुनसान देखिन्छ । मानिसहरुको आवतजावत न्यून रहेको छ भने अनावश्यक हिँडडुल गर्नेलाई प्रहरीले होल्ड गरेको छ ।

सँधै व्यस्त रहने चक्रपथ बिहीबार बिहानैदेखि सुनसान रहेको छ । रातोपाटीकर्मी सुवास श्रेष्ठ बिहीबार बिहान चक्रपथ क्षेत्रमा पुग्दा अत्यावश्यकबाहेकका नियम उलंघन गरेका सवारीलाई प्रहरीले होल्ड गरेको देखिन्थ्यो भने आसपासका पसल तथा बजार बन्द देखिन्थे ।


बिहान कार्यालय समयमा भने केही भिडभाड जस्तो देखिन्थ्यो । प्रशासनले बैंक तथा वित्तीय संस्था र सरकारी कार्यालयलाई परिचयपत्र देखाएर सवारीसाधन चलाउन छुट दिएकाले केही भिडभाड देखिएको छ । चक्रपथ क्षेत्रका तस्बिरहरु हेर्नुहोस्ः

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।