केन्द्रीय संस्करण

सीजी एयर कुलरहरु बजारमा, नेपालकै सबैभन्दा धेरै रेन्ज क्षमता

person explore access_timeबैशाख १५, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । इलेक्ट्रोनिक्स जगतमा नेपालकै सबैभन्दा ठूलो ब्रान्ड सी.जी.ले गर्मी यामलाई मध्यनजर गरेर विभिन्न एयर कुलरहरु बजारमा उपलब्ध गराएको छ । 

बढ्दो गर्मीलाई सहज तरिकाले काट्न सी.जी.ले चार प्रकारमा विभिन्न साइजमा एयर कुलरहरु ल्याएको छ । जस अन्तर्गत डेर्जट कुलर, टावर कुलर, पर्सनल कुलर र विन्डो कुलर रहेका छन् । यी कुलरहरुलाई अझै सहज रुपमा चलाउन यसमा रिमोटको पनि व्यवस्था गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । 

यी कुलरहरुमा रहेको कन्सिल कपर मोटरले मोटरलाई पाताले पुरै छोपेर राखिएको हुन्छ, जसकारण पानीको चुहावट भएमा पनि केही हानी गर्दैन । अब यी कुलरहरु बत्ति नभएको बेलामा पनि इन्भर्टरको सहायताले सजिलै चलाउन सकिने कम्पनीले जनाएको छ । 

त्यस्तै यसमा आल्मुनियम ब्लेड, हनिकम प्याड, कार्बन फिल्टर, भिटामीन सि फिल्टर, डस्ट फिल्टर नेट आदी जस्ता विशेषताहरु रहेका छन् । यसमा पावरफुल मोटरको प्रयोग गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । यी एयर कुलरहरुले हावालाई विभिन्न तरिकाले छरिएर चिसो बनाई आनन्दको महसुस गराउँदछ । सी.जी. ले यी कुलरहरुमा १२ महिनाको वारेन्टी दिएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.