केन्द्रीय संस्करण

टीसीएलको वाईफाईबाट चल्ने एयर कन्डिसनर बजारमा

person explore access_timeबैशाख १४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । टीसीएलले यस गर्मी मौसमका लागि वाईफाईबाट चल्ने एयर कन्डिसनर नेपाली बजारमा ल्याएको छ । आर–३२ प्रविधिका ग्याँस प्रयोग भएका इन्भर्टर टेक्नोलोजीद्वारा निर्मित टीसीएलका एयर कन्डिसनरहरु वातावरणमैत्री भएको कम्पनीको दावी छ ।

वाईफाई मार्फत चल्ने टीसीएल इन्भर्टर एयर कन्डिसनरमा २४ घण्टाको टाइमर, अटो रिस्टार्ट, इन्डिपेन्डेन्ट डिह्युमिडिफिकेशन, अटो प्रोटेक्शन जस्ता विशेषतायुक्त रहेका छन् । त्यस्तै, सानो आवाजमा चल्ने यी एयर कन्डिसनरहरुमा खिया लाग्ने समस्या नरहेको पनि कम्पनीले दावी गरेको छ । 

यस एयर कन्डिसनरलाई स्मार्ट टीभी, मोबाइल, जुनसुकै वाईफाईबाट जहाँसुकैबाट पनि कन्ट्रोल गर्न सकिन्छ । टीसीएल ब्रान्डलाई चौधरी ग्रुपअन्तर्गत रहेको सीजी इलेक्ट्रोनिक्सको इओएल प्रा.लि.ले नेपाली बजारमा बिक्री वितरण गर्दै आइरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.