केन्द्रीय संस्करण

मेसीको दुई गोलमा बार्सिलोना विजयी

person explore access_timeबैशाख १०, २०७८ chat_bubble_outline0

लियोनल मेसीले दुुई गोल गरेको खेलमा गेटाफेलाई ५–२ ले हराउँदै बार्सिलोना ला–लिगाको तेस्रो स्थानमा उक्लिएको छ ।  मेसीले खेलेको तेस्रो मिनेटमै बार्सिलोनालाई अघि बढाएका थिए । 

तर १२ औं मिनेटमा बार्साका क्लिमेन्ट लेङ्लेटले आत्मघाती गोल गरेपछि खेल बराबरीमा फकायो । २८ औं मिनेटमा गेटाफेका सोफियन चाक्लाले पनि आत्मघाती गोल गरेपछि बार्साले फेरि अग्रता बनायोे । ३३ औं मिनेटमा मेसीले दोस्रो गोल गरेपछि बार्सा ३–१ ले अघि बढ्यो । 

गेटाफेबाट ६९ मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत इन्स नालले गोल फर्काएका थिए । तर, ८७ औं मिनेटमा रोनाल्ड अरुजो र इन्जुरी समयमा एन्टोनिया ग्रिजम्यानले एक एक गोल गर्दै बार्सालाई ५–२ को जीत दिलाए । 

जीतसँगै बार्साले ३१ खेलबाट ६८ अंक जोडेको छ । समान ३२ खेलबाट ७३ र ७० अंंक जोड्दै एथलेटिको म्याड्रिड र रियल म्याड्रिड क्रमश पहिलो र दोस्रो स्थानमा छन् । चौथो स्थानको सेभियाले ३२ खेलबाट ६७ अंक बटुलेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.