केन्द्रीय संस्करण

राजस्थानका बलर निरीह बनेपछि बेंग्लोरको सानदार जित, विराट कोहलीले बनाए कीर्तिमान

person explore access_timeबैशाख ९, २०७८ chat_bubble_outline0

मुम्बई । इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) अन्तर्गत बिहीबार रोयल च्यालेन्जर बेंग्लोरले राजस्थान रोयल्सविरुद्ध सानदार जित हासिल गरेको छ । राजस्थानका बलर निरीह रहेको म्याचमा बेंग्लोरले १० विकेटको सानदार जित हासिल गरेको हो ।

बिहीबार मुम्बईको मैदानमा टस जितेर बेंग्लोरले फिल्डिङ रोजेपछि ब्याटिङमा उत्रिएको राजस्थानले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेटको क्षतिमा १७७ रन बनाएको थियो । जवाफी ब्याटिङमा उत्रिएको बेंग्लोरले १७ औं ओभरको तेस्रो बलमै लक्ष्य पूरा गरेको हो । यस क्रममा उसले कुनै विकेट गुमाएन ।

बेंग्लोरका लागि देवदत्त पाडिक्कलले शतकीय पारी खेले । उनले ५२ बलमा ११ चौका र ६ छक्का प्रहार गरे । यस्तै विराट कोहलीले ४७ बलमा ७२ रन बनाए । उनले आइपिएल करिअरमा ६ हजार रनसमेत पूरा गरे । आइपिएलमा ६ हजार रन पूरा गर्ने उनी पहिलो ब्याट्सम्यान हुन् ।

राजस्थानका लागि सुरुवात राम्रो रहेन । तेस्रो ओभरमै प्रारम्भिक ब्याट्सम्यान जोस बटलर ८ रनको व्यक्तिगत स्कोरमा बाहिरिए भने मनन बोहरा ७ रनमा सीमित रहे । कप्तान सन्जु सामसनले २१ रन बनाए भने निकै आशा गरिएका ब्याट्सम्यान डेविड मिलरले खाता नै खोल्न सकेनन् ।

मध्यक्रममा शिवम दुवे र रियान परागले संयमित ब्याटिङ प्रदर्शन गर्दै रनको रफ्तार बढाए भने विकेट पतनलाई पनि केहीबेर रोके । दुवेले ४६ रन बनाए भने परागले २५ रन जोडे । यस्तै राहुल तेवटियाले ४० र क्रिस मोरिसले १० रन बनाए ।

बेंग्लोरका लागि मोहम्मद सिराजले किफायती बलिङ गर्दै चार ओभरमा २७ रन खर्चिएर तीन विकेट लिए । तीन विकेट नै लिएका हर्षल पटेलले भने चार ओभरमा ४७ रन खर्चिए । यो जितसँगै बेंग्लोर अंक तालिकाको शीर्ष स्थानमा पुगेको छ । उसले चार खेलमा आफ्नो पक्षमा शत प्रतिशत नतिजा निकाल्दै ८ अंकका साथ शीर्ष स्थान कब्जा गरेको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.