ad
केन्द्रीय संस्करण

सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा गराउने फरार अभियुक्त पक्राउ

person explore access_timeबैशाख ९, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा दर्ता गराएको कसुर ठहर भएका फरार अभियुक्तलाई बर्दिया प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।  बर्दियाको बढैयाताल गाउँपालिका–३ सिमरा घर भएका कोपीराज सापकोटालाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाका इन्सपेक्टर सुशील थापामगरले जानकारी दिए । 

विशेष अदालत काठमाडौंले ०७४ साल माघ २ मा गते सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा बनाई भ्रष्टाचार गरेको मुद्दामा उनलाई ३ महिना कैद हुने फैसला गरेको थियो । प्रहरीले पक्रेर उनलाई बर्दिया जिल्ला अदालतमा उपस्थित गराएको थियो । अदालतको आदेशले कारागार चलान गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.