केन्द्रीय संस्करण

ओली भन्छन्– जसपा नेपालको एउटा पक्ष राजनीतिक स्थायित्व र लोकतन्त्र सुदृढीकरणको पक्षमा

person explore access_timeबैशाख ६, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले जनता समाजवादी पार्टीको एउटा पक्ष राजनीतिक स्थायित्व र लोकतन्त्रको सुदृढीकरणका पक्षमा देखिएको बताएका छन् ।

सोमबार नेकपा एमाले १० औं महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकमा अध्यक्षका हैसियतले राजनीतिक प्रतिवेदन पेस गर्दै ओलीले पछिल्लो समय जसपा नेपालमा अन्योल देखिएको टिप्पणी गरेका हुन् । पार्टीको एउटा पक्ष लोकतन्त्रको सुदृढीकरणका लागि सरकारसँग संवाद गर्न तयार रहे पनि अर्को पक्षमा रहेका केही नेता सरकारको विरोधको एकसूत्रीय अभियानमा केन्द्रित देखिएको ओलीको भनाइ छ ।

राजनीतिक प्रतिवेदनमा ओलीले राजतन्त्र पुनरुत्थानको असम्भव माग र पश्चगामी राजनीतिको पक्षमा रहेका केही समूह तथा दल पनि क्रियाशील रहेको उल्लेख गरेका छन् ।

नागरिक आन्दोलनका बारेमा टिप्पणी गर्दै उनले भनेका छन्, ‘कतिपय व्यक्ति र समूहबाट सरकारको निराधार विरोध गर्ने, प्राप्त उपलब्धिलाई ओझेलमा पार्दै एकोहोरो नकारात्मक प्रचार गर्ने, जनताका धार्मिक–सांस्कृतिक आस्था, विकास निर्माण र शान्ति सुरक्षासँग जोडिएका संवेदनशीलतामाथि खेलबाड गर्ने र सामाजिक सद्भाव बिथोल्ने प्रयास भइरहेको छ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.