केन्द्रीय संस्करण

एमालेबाट ‘फ्लोर क्रस’ गरेका नवनियुक्त मन्त्रीको किन फेरियो मन्त्रालय ?

person explore access_timeबैशाख ६, २०७८ chat_bubble_outline0

 सुर्खेत । शनिबार साँझ कर्णालीका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीले एमालेबाट ‘फ्लोर क्रस’  गरेर काँध थापिदिएकाले मन्त्री पदमा नियुक्त गरे । 
शाहीले  चार जना मध्ये  भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्रीमा अम्मरबहादुर थापा, उद्योग पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्रालयमा कुर्मराज शाही र भूमि व्यवस्था कृषि तथा सहकारी मन्त्रीमा नन्दसिंह बुढालाई मन्त्रीमा नियुक्त गरे । प्रकाश ज्वाला भने मन्त्री बनेका छैनन् । उनीहरुले आइतबार पद तथा गोपनीयताको सपथ खाने क्रममा भने मन्त्रालय फेरिएका छन् ।

यसअघि  उद्योग, पर्यटन, वन तथा वातावरण मन्त्रालय सम्हालिसकेका जिम्मा पाइसकेका नन्दसिंह बुढाले भने सोही मन्त्रालय रोजे ।  प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनी समक्ष पद तथा गोपनीयताको सपथ खाने क्रममा उद्योग पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्रीको रूपमा नन्दसिंह बुढा र भूमि व्यवस्था कृषि तथा सहकारी मन्त्रीको रूपमा कुर्मराज शाहीले सपथ लिएको बताइएको  छ ।  

मन्त्री बुढालाई यसअघि नै सम्हालेको मन्त्रालय सञ्चालन गर्न सहज हुने भन्दा मन्त्रालय फेरबदल गरिएको उनी निकट स्रोतले जनायो ।   
मन्त्री नन्दसिंह बुढालाई नयाँ मन्त्रालयभन्दा पहिला नै चलाएको मन्त्रालय भए सहज होला भनेर मन्त्रालय फेरिएको बताइएको  छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.