केन्द्रीय संस्करण

विद्यालयमा भेटिएका विद्यार्थी र अभिभावक कोरोनासँग डराउँदै यसो भन्छन् (भिडियो)

person explore access_timeबैशाख ५, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु बन्द गर्ने संकेत गरेको छ । तर, यसबारे मन्त्रिपरिषदले औपचारिक निर्णय गर्न नसक्दा अहिलेसम्म विद्यालयहरु भौतिक रुपमा सञ्चालनमा आइरहेकै छन् । तथापि विद्यार्थी र अभिभावकहरु अनलाइन कक्षा सञ्चालन हुनुपर्ने पक्षमा छन् ।

आइतबार विद्यालयको पढाइ सकेर घर फर्कन लागेका केही विद्यार्थी र गेटमा भेटिएका अभिभावकलाई हामीले सोध्यौं– तपाईहरु विद्यालय खुलून् भन्ने चाहनुहुन्छ कि अनलाइन कक्षा सञ्चालन होस् भन्ने चाहनुहुन्छ ?

केही विद्यार्थीले यसअघि पनि अनलाइन कक्षा लिएको अनुभव सुनाउँदै त्यो प्रभावकारी नै भएको बताए । तर, कतिपय अभिभावकमा भने अनलाइन कक्षा प्रभावकारी नहुने धारणा पनि रहेको पाइयो । यद्यपि, अभिभावकहरूमा आफ्ना वालवालिकालाई कोरोना सर्ला कि भन्ने चिन्ता देखियो ।

कोरोनाको जोखिमका वीच सञ्चालन भइरहेका शैक्षिक संस्थाको नजिकै भेटिएका केही विद्यार्थी र अभिभावकको प्रतिक्रिया यस्तो पाइयो–

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.