केन्द्रीय संस्करण

अन्तर्राष्ट्रिय कल बाइपास गरेको आरोपमा भारतीयसहित २ जना पक्राउ

person explore access_timeबैशाख ५, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । विदेशबाट आउने कल अवैध रुपमा बाइपास गरेको आरोपमा एक भारतीय नागरिक सहित २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । भारतीय राना शाह र रौतहट घर भएका ३३ वर्षीय स्यामुल खानलाई पक्राउ गरिएको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोका डिआईजी सहकुल थापाले रातोपाटीलाई बताए ।

भारतको पञ्जाब घर भएका ३१ वर्षीय शाहले चन्द्रागिरी नगरपालिका–२ स्थित बसण्डोलमा कोठा भाडामा लिएर भिओआइपी सञ्चालन गरेका थिए । रौतहटका स्यामुल खानले उनलाई नेपाली सिमकार्ड उपलब्ध गराएको डिआइजी थापाले बताए । ब्यूरोले कल बाइपास गर्न प्रयोग गरिने प्राविधिक सामग्री बरामद गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.