केन्द्रीय संस्करण

गण्डकी प्रदेशमा ८१ कोरोना संक्रमित थपिए

person explore access_timeबैशाख ५, २०७८ chat_bubble_outline0

पोखरा । गण्डकी प्रदेशमा थप ८१ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । पछिल्लो केही दिनदेखि पोखरा सहित गण्डकी प्रदेशका विभिन्न जिल्लाहरुमा कोरोना संक्रमण उच्च गतिमा फैलिएको छ । आइतबार पोखरामा ६० जना, माछापुच्छ्रे गाउँपालिकामा १, तनहुँमा २ जना, स्याङ्जाका ५, पर्वतमा २ जनामा संक्रमण देखिएको छ । त्यसैगरी प्रदेशका नवलपुरका १ र बागलुङमा १० जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको गण्डकी प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयका निर्देशक डा.विनोद विन्दु शर्माले जानकारी दिए । 

उनका अनुसार पोखरा महानगरपालिकाका ३३ मध्ये २३ वटा वडाहरूका महिला तथा पुरुषहरूमा कोराना संक्रमण देखिएको हो । त्यसैगरी कास्कीको कास्कीको  माछापुच्छ्रे गाँउपालिकामा एक महिलामा संक्रमण देखिएको डा.शर्माले बताए । 

योसँगै गण्डकी प्रदेशमा संक्रमितको संख्या १७ हजार १६५ पुगेको छ । पछिल्लो २४ घन्टामा २९ जना संक्रमित निको भएर घर फर्किएका छन । प्रदेशमा संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या १६ हजार ४ सय ४४ पुगेको छ ।  प्रदेशमा कोरोनाका कारण हालसम्म २०७ जनाले ज्यान मृत्यु भएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.