ad
x

सुपरमार्केटबाट सलाद किनेर ल्याएः प्याकेट खोल्दा निस्कियो विषालु सर्प

person explore access_timeबैशाख ५, २०७८ chat_bubble_outline0

कहिलेकाँही हामीले यस्तो ठाउँमा सर्प देखिरहेको हुन्छौं जहाँ हामीले यो देख्नेबारे कहिल्यै सोचेका पनि हुँदैनौं । तर जब खानाको सामानमा सर्प भेटिन्छ तब सायद सबै हैरान हुन्छन् । यस्तै एउटा घटना सार्वजनिक भएको छ जहाँ सलादको प्याकेटबाट विषालु सर्प निस्किएको छ ।


‘द गार्जियन’ को एक रिपोर्ट अनुसार यो घटना अष्ट्रेलियाको सिड्नी शहरको हो । यी व्यक्तिले कहिल्यै सोचेका थिएनन् होला कि सलाद खरिद गर्नुको परिणाम के हुनेछ । घर पुगेपछि जब उनले सलादको प्याकेट खोले तब त्यसबाट विषालु सर्प निस्कियो ।अलेक्जेन्डर ह्वाइट नामका व्यक्ति र उनका पार्टनर एमिली नेटी सिड्नीको एक सुपरमार्केटमा गएका थिए । उनीहरुले पत्तेदार सब्जी र सलाद खरिद गरेका थिए । यससँगै उनीहरुले अन्य सामान पनि खरिद गरेका थिए ।घर पुगेपछि जब उनीहरुले प्याकेट खोले तब त्यसमा एउटा विषालु सर्प देखेर उनीहरु अचम्मित भए । सर्प त्यहि प्याकेटमा घुमिरहेको थियो र जिब्रो निकालिरहेको थियो । सुरुमा त उनीहरुले कुनै किरा घुमिरहेको होला भन्ने सोचे तर पछि उनीहरुलाई महसुस भयो कि त्यो कुनै किरा नभई सर्प हो ।यद्यपि, त्यो सर्पको बच्चा थियो जसको लम्बाई २० सेन्टिमिटर थियो । तर त्यो असाध्यै विषालु सर्प थियो ।रिपोर्टका अनुसार सर्प देखेपछि परिवारले वन्यजीव संगठनलाई यसको सूचना दिए । संगठनले यो सर्प अष्ट्रेलियामा पाइने सबैभन्दा विषालु सर्पमध्येको एक भएको जानकारी दियो ।ती व्यक्तिले सर्प भेटिएको उक्त सलादलाई उनीहरुले त्यो फ्याँकेनन् । उनका अनुसार उनीहरुले सलादलाई राम्रोसँग धोए र त्यसको सलाद बनाए । यसका साथै उनीहरुले सलादलाई सधैं राम्रोसँग धुनुपर्ने बताए ।सोसल मिडियामा यो सर्प र सलादको भिडियो पनि भाइरल भइरहेको छ । सलाद खरिद गर्ने व्यक्तिले यसलाई सोसल मिडियामा सेयर गरेका छन् । कतिले अन्य मानिसहरुलाई यसको तस्बिर पनि सेयर गरेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।