केन्द्रीय संस्करण

छक्काको कीर्तिमान बनेको खेलमा हैदरावादमाथि मुम्बई हाबी

person explore access_timeबैशाख ५, २०७८ chat_bubble_outline0

 

मुम्बई इन्डियन्सले आईपीएल २०२१ सिजनमा आफ्नो दोस्रो जीत हासिल गरेको छ । नवौँ खेलमा मुम्बईले सनराइजर्स हैदरावादलाई १३ रनले पराजित गरेको हो । यो सिजन ३ मध्ये दुई खेल जित्दै मुम्बई अंक तालिकामा शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।

खेलमा छक्काको कयौँ रेकर्ड बनेको थियो । यसमा रोहित शर्मा आईपीएलमा सबैभन्दा छक्का हिर्काउने भारतीय खेलाडी खेलाडी बनेका छन् । त्यस्तै, किरोन पोलार्डले प्रतियोगितामा २०१ औँ छक्का हिर्काउँदै विराट कोहलीको बराबरी गरेका छन् । पोलार्डले अन्तिम ओभरमा दुई छक्का हिर्काएका थिए । उनले २२ बलमा नटआउट रहँदै ३५ रन बनाए । उनी खेलको म्यान अफ द म्याच पनि चुनिए ।

मुम्बईका कप्तान रोहित शर्माले टस जितेर पहिलो ब्याटिङ गरेका थिए । टोलीले ५ विकेटको क्षतिमा १५० रन बनायो । जवाफमा हैदरावादको टोलीले १३७ रन मात्र बनाउन सक्यो । हैदरावादका लागि जोनी ब्रेस्टोले २२ बलमा ४३ रनको पारी खेले  । कप्तान डेविड वार्नरले ३६ र विजय शंकरले २८ रन बनाए । मुम्बईका लागि चाहुल चाहर र ट्रेन्ट बोल्टले ३–३ विकेट लिए ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.