केन्द्रीय संस्करण

निक्षेप र कर्जामा एनआइसी एसिया आक्रामक, बाणिज्य बैंकहरुमा एक महिनामा सवाँ एक खर्ब निक्षेप

person explore access_timeबैशाख ३, २०७८ chat_bubble_outline0

बाणिज्य बैंकहरुमा निक्षेप संकलन र कर्जा लगानीमा एनआइसी एसिया बैंक अगाडी देखिएको छ । 

बैंकले चैत मसान्तसम्म २ खर्ब ९५ अर्ब ६१ करोड रुपैयाँ निक्षेप संकलन गरेको छ । दोस्रो बढी निक्षेप ग्लोबल आईएमई बैंकले संकलन गरेको छ । चैत मसान्तसम्म ग्लोबल आईएमई​ बैंकको निक्षेप संकलन २ खर्ब ५८ अर्ब ५३ करोड रुपैयाँ पुगेको छ । 

फागुनमा ३८ खर्ब २६ अर्ब निक्षेप संकलन गरेका बैंकहरुले एक महिनामा १ खर्ब १७ अर्ब ९५ करोड रुपैयाँ निक्षेप संकलन गरेको नेपाल बैंकर्स एसोसिएसनले जनाएको छ । 

यता कर्जा लगानी पनि १ खर्ब ६१ अर्ब ९९ करोड एक महिनामै गएको छ । कर्जा प्रवाहमा पनि एनआइसी एसिया नै अगाडी देखिएको छ । चैत मसान्त सम्म एनआइसी एसियाले  २ खर्ब ५९ अर्ब ९९ करोड लगानी विस्तार गरेको छ । एनआइसीले एक महिनामा ७ अर्ब ४७ करोड लगानी विस्तार गरेको छ । 

२७ वटा बाणिज्य बैंकहरुले चैत मसान्तसम्म  ३५ खर्ब ७३ अर्ब ४९ करोड रुपैयाँ ऋण प्रवाह गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.