ओपो ए५४ नेपाली बजारमा, के के छन् विशेषताहरु ?

person explore access_timeबैशाख २, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । ओपोले नेपालमा आफ्नो नयाँ स्मार्ट फोन ओपो ए५४ सार्वजनिक गरेको छ । 

ओपो ए५४, ५००० एमएएच क्षमताको ब्याट्री र फास्ट चार्जिङ सुविधा सहित बजारमा आएको हो । यो फोनमा रहेको ओक्टा–कोर प्रोसेसरले यसको क्षमतालाई अझ बढाएको छ । ६.५१ इन्च पन्च (होल डिस्प्ले सहितको यो फोनमा पर्याप्त मेमोरी क्षमताका लागि १२८ जीबी रोमको ब्यवस्था गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । 

ओपो नेपालका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बबी ट्राओले ए सिरिजको डिजाइन प्रयोगकर्ताले प्रविधिलाई अझ रमाईलो रुपमा स्विकार्न सकुन् भनेर गरिएको बताए । उनले यसमा रहेको ५००० एमएएच क्षमताको ब्याट्री र १८ वाट फास्ट चार्जले प्रयोगकर्तालाई दिनभरी ब्याट्रीको कुनै चिन्ता नहुने बताए । 

४जीबी र्याम र १२८ जीबी रोम सहितको ए५४मा प्रयोगकर्ताले आफ्नो आवश्यकता अनुसार माइक्रो एसडी कार्डको प्रयोग मार्फत सञ्चय क्षमतालाई अतिरिक्त २५६जीबी सम्म बढाउन सक्छन् । 

मिडिया टेक हेलियो पी३५ (एमटी ६७६५) ओक्टा(कोर प्रोसेसर जडित ए५४मा हाईपर बुस्ट, डुअल च्यानल एक्सिलिरेशन सपोर्टका साथै तुलनात्मक रुपमा ठूलो अवाज फाल्ने क्षमता सहितको स्पिकरको सुविधा छ । फोनको तापक्रम नियन्त्रण गर्दै यसलाई चिसो राख्न सघाउन ए५४मा ५ टेम्परेचर सेन्सर्स र ठूलो ग्राफाइट शिट सहितको अप्टिमल हिट डिस्सिपेशन प्रविधिको प्रयोग भएको कम्पनीले जनाएको छ ।

ए५४को डिजाइन तथा उपयोगिताको प्रमाणका रुपमा यसको सुन्दर बनोट भएको कम्पनीले बताएको छ ।

ओपो ए५४ नेपाली बजारमा क्रिस्टल ब्ल्याक र स्टारी ब्लु गरी दुई आकर्षक रंगमा उपलब्ध छ । ४जीबी र्याम र १२८जीबी रोमको मूल्य २५ हजार ९ सय ९० निर्धारण गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।