केन्द्रीय संस्करण

एनआईबीएल एस क्यापिटलद्वारा सामूहिक लगानी कोष सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम संचालन

person explore access_timeबैशाख २, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एनआईबीएल एस क्यापिटल लिमिटेडद्वारा नेपालमा के.एफ.सी., पिज्जा हट र क्रिम बेल आइसक्रिम जस्ता अन्तर्राष्ट्रिय फुड चेन सञ्चालन गरिरहेको देवयानी इन्टरनेशनलका शाखा कर्मचारीहरुलाई सामुहिक लगानी कोष सम्बन्धी विशेष सचेतनामूलक तालिम संचालन गरेको छ ।

सामुहिक लगानी कोष नियमावली २०६७ को कार्यान्वयन पश्चात नेपालकै पहिलो खुला मुखी योजना तथा अन्य दुई बन्द मुखी योजना संचालन गरिरहेको यस क्यापिटलद्वारा सञ्चालित सो विशेष कार्यक्रम मार्फत उक्त कम्पनीका कर्मचारीहरुले सामुहिक लगानी कोष सम्बन्धि विस्तृत जानकारी  पाउनुका साथै पुँजी बजारसँग सम्बन्धित अन्य विषयको समेत जानकारी प्राप्त गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.