केन्द्रीय संस्करण

रातोपाटीकर्मी सुनार सम्मानित

person explore access_timeबैशाख १, २०७८ chat_bubble_outline0

गुल्मी । रातोपाटीकर्मी प्रेम सुनार सम्मानित भएका छन् । बुधबार नेपाल पत्रकार महासंघ गुल्मीले सुनारलाई उत्कृष्ट जोखिम पत्रकारिता पुरस्कार बाट सम्मान गरेको हो । सुनारले ठूलो जोखिम मोल्दै घटनाको नालीबेली बाहिर ल्याउन सफल भएकोले ‘उत्कृष्ट जोखिम पत्रकारिता पुरस्कार’ ले सम्मान गर्ने निर्णय गरिएको पत्रकार महासंघ गुल्मीका निवर्तमान अध्यक्ष नवराज भुसालले बताए ।

केही दिनअघि बुटवलमा सम्पन्न राष्ट्रिय दलित पत्रकार संघ प्रथम अधिवेशनमा पनि सुनार सामजिक पत्रकारिता पुरस्कारबाट सम्मानित भएका थिए । सुनार रातोपाटीका लागि लुम्बिनी प्रदेशबाट रिपोर्टिङ गर्ने गर्छन् ।  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.