केन्द्रीय संस्करण

ज्यान मार्ने उद्योगका फरार आरोपी पक्राउ

person explore access_timeबैशाख १, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । ज्यान मार्ने उद्योग मुद्दाका फरार आरोपीलाई प्रहरीले पोखराबाट पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीबाट खटिएको टोलीले पोखरा महानगरपालिका–५ पर्स्याङ बस्ने २१ वर्षीय रोशन शेर्पालाई पक्राउ गरेको हो ।

पोखरा महानगरपालिका–४ गणेश टोलमा सोमबार राति झगडा हुँदा रोशनले स्याङ्जा अर्जुनचौपारी–२ घर भएका चुत्रबहादुर गुरुङलाई कुटेर गम्भिर घाइते बनाएका थिए । पोखरा–१५ रामबजार बस्ने चुत्रबहादुरको पश्चिम क्षेत्रीय अस्पताल पोखरामा उपचार भइरहेको छ । घटनास्थलबाट फलामको दाउ बरामद गरिएको कास्की प्रहरीले जनाएको छ । आरोपीलाई ज्यान मार्ने उद्योग कसूरमा जिल्ला अदालत कास्कीबाट ७ दिन म्याद थप गरी अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.