केन्द्रीय संस्करण

नक्कली सुनको ढिक्का देखाई सक्कली सुन लुट्ने २ जना प्रहरीको फन्दामा

person explore access_timeचैत ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

नक्कली सुनको ढिक्का देखाई सक्कली सुन लुट्ने  कार्यमा संलग्न २ जनालाई प्रहरी तनहुँ प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । आइतबार दिउँसो  व्यास नगरपालिका वडा नम्बर ३ ट्राफिक चोकमा म्याग्दे गाउँपालिका १ धरादी बस्ने सेतीमाया राना मगरलाई नक्कली सुनको ढिक्का देखाएर सक्कली सुन लुटपाट भएको थियो । 

रानालाई एकान्त स्थानमा लगी उनले कानमा लगाएको डेढ तोलाको बेरुवा रिङ १ जोर, घाटीमा लगाएको ७ लालको सुनको तिलहरी र साथमा रहेको नगद सहित एक लाख अन्ठाउन्न हजार एक सय पचास रुपैयाँ बरावरको ठगी तथा लुटपाट गरेको आरोपमा जिल्ला धादिङको गंगा जमुना गाउँपालिका वडा ४ घर भई हाल पोखरामा बस्ने शम्शेर सुनार र धादिङकै सेर्तुङ घर भइ पोखरामा बस्ने प्रेम तामाङलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । 

 उनीहरुलाई थप अनुसन्धानको लागी तनहुँ जिल्ला अदालतबाट म्याद थप अनुमती लिई ठगी सम्बन्धी कसुर मुद्दा शिर्षकमा अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.