ad
केन्द्रीय संस्करण

पत्रकार महासंघ ललितपुरको मतगणना जारी, उपत्यका प्रदेशमा विपुल प्यानलको अग्रता

person explore access_timeचैत २६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ ललितपुरको मतगणना जारी छ । जारी मतगणनामा १०० मत गन्दा उपत्यका प्रदेशका अध्यक्षका प्रत्यासी श्रीजन झाले ७२ मत प्राप्त गरेका छन् भने उनका प्रतिद्वन्दीले २३ मत प्राप्त गरेका छन् । उपाध्यक्षका प्रत्यासी वीरबहादुर लामाले ६७ मत प्राप्त गरेका छन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वीले २५ मत प्राप्त गरेका छन् ।

त्यस्तै महासचिवका प्रत्यासी टेनिस रोकाले ५६ मत प्राप्त गरेका छन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी ३६ मत प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै सचिवका प्रत्यासी रोशनराज पाण्डेले ६४ मत प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै कोषाध्यक्षका प्रत्यासी अर्जुन पन्तले ७० मत प्राप्त गरेका छन् भने उनको प्रतिद्वन्द्वीले २४ मत प्राप्त गरेका छन् । समावेशी सचिवका प्रत्यासी अमर भुजुले ५९ मत प्राप्त गरेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.