४१ हजार बढीको मास्क लगाएर करिनाले भनिन्, ‘कुनै प्रोपोगान्डा होइन, कुनै हालतमा मास्क लगाउनुहोस्’

person explore access_timeचैत २४, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बईमा कोरोनाभाइरसको आँकडाले दैनिक रेकर्ड ब्रेक गरिरहेको छ । पछिल्लो केही समयमा रणबीर कपुर, आलिया भट्ट, परेश रावल, विक्की कौशल, गोबिन्दा, भूमि पेडनेकर र अक्षयकुमार समेत थुप्रै कलाकार यसको चपेटमा आइसकेका छन् । स्टार्सले कोभिडको नियमलाई राम्रोसँग पालना गर्न आग्रह गरिरहेका छन् । हालै नायिका करिना कपुर खानले पनि प्रशंसकसँग अपिल गरेकी छिन् । तर यतिबेला चर्चाको विषय बनेको छ उनको मास्क । जसको मूल्य साँच्चै नै चकित पारिदिने किसिमको छ ।


सोसल मिडियामा चर्चित रहने करिना कपुर खान आफ्नो नीजि र व्यावसायिक जीवनबारे प्रशंसकलाई जानकारी दिइरहन्छिन् । नायिकाले हालै मास्क लगाएको आफ्नो एउटा फोटो सेयर गरिन् । तस्बिरमा करिनाले कालो रङको मास्क लगाएको देख्न सकिन्छ र प्रशंसकलाई पनि यसो गर्नका लागि जागरुक बनाइन् । योसँगै उनले क्याप्सनमा लेखिन्, ‘यो कुनै प्रोपोगान्डा होइन । कृपया आफ्नो मास्क लगाइराख्नुहोस् ।’मास्कमा सेतो रङले एलभी सिम्बल पनि लेखिएको छ । यो मास्क सिल्क पाउचका साथ पाइन्छ । यो ब्रान्डको वेबसाइटमा यसको मूल्य ३५५ डलर बताइएको छ । नेपाली मुद्रामा यो मास्कको मूल्य ४१,४४५ पर्छ ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।