केन्द्रीय संस्करण

सनराइज बैंकको सहयोगमा विरगंजमा निःशुुल्क आँखा शिविर

person explore access_timeचैत २३, २०७७ chat_bubble_outline0

विरगंज । सनराइज बैंक विरगंज शाखाको सहयोगमा विरगंजमा निःशुल्क आँखा शिविर सम्पन्न भएको छ । लायन्स क्लब विरगंजद्वारा सनराइज बैंक र केडिया आई अस्पतालको सहयोगमा विरगंज परसौनिमा निःशुल्क आँखा शिविर सम्पन्न गरेको हो । 

सो शिविरका लागि बैंकले लायन्स क्लब विरगंजलाई १ लाख ८० हजार आर्थिक सहयोग गरेको छ । शिविरमा २ सय ५० जनाको आँखा परिक्षण गरेकोमा १०० जनाको आँखामा समस्या देखिएको थियो । उक्त शिविरमा अस्पतालको ७ जना टोलीले सेवा प्रदान गरेका थिए । समस्या देखिएका १०० जनाको समेत निशुल्क उपचार हुने बैंकले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.