ad
केन्द्रीय संस्करण

नेप्से इतिहासकै उच्च विन्दुमा, कारोबार ९ अर्ब नाघ्यो

person explore access_timeचैत २२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । आइतबार सेयर बजार इतिहासकै उच्च विन्दुमा पुगेको छ । २५४० विन्दुको आफ्नै रेकर्ड ब्रेक गर्दै सेयर बजारले इतिहास कायम गरेको हो । बजार २६५७.६१ अंकमा पुगेर आइतबारको  कारोबार बन्द भएको छ । यस दिन ९ अर्ब ६८ लाख रुपैयाँ बराबरको सेयर कारोबार भएको छ  ।

७ कम्पनीको मूल्य वृद्धि भएर सकारात्मक सर्किट लागेको छ ।  कारोबार रकममा ४६ करोड ८१ लाख रुपैयाँभन्दा बढी कारोबार भएको  निफ्रा अग्रस्थानमा  छ । दोस्रोमा अपर तामाकोशी र तेस्रोमा नेपाल पुनर्बिमा कम्पनी रहेका छन । १३ समूहमध्ये ८ समूहको सूचक वृद्धि भएको छ । निर्जीवन बिमा समूहमा सबैभन्दा बढी बृद्धि देखिन्छ ।  फाइनान्स, अन्य तथा वाणिज्य बैंक समूह पनि वृद्धि छ  ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.