सिड्नीमा नेपालबारे वतृत्वकला प्रतियोगिता

person explore access_timeचैत १०, २०७७ chat_bubble_outline0


सिड्नी । स्टुडेण्ट भाइस अष्ट्रेलियाको प्रस्तुति रहेको ‘अब म पनि बोल्छु’ शीर्षकको वतृत्वकला प्रतियोगितामा​ रोशन कादरिया प्रथम भएका छन् । सिड्नीको ग्रायनभिलमा आयोजित प्रतियोगितामा अनिता पौडेल दोस्रो र भुवन तिमल्सिना तेस्रो भए । अष्ट्रेलियामा सिकेको सीप र ज्ञानलाई नेपाल भित्र्याउन युवाहरूको भूमिका बिषय प्रतियोगिताले मूल थिम बनाइएको थियो ।


प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले ७ सय अष्ट्रेलियन डलर, प्रमाण पत्र, ट्रफी, मेडल, २५० डलर बराबरको हेयर एण्ड ब्युटी भौचरलगायत उपहार प्राप्त गरे । यसैगरि दोस्रो र तेस्रो हुनेले पनि नगद सहित विभिन्न उपहार पुरस्कारको रुपमा प्राप्त गरेका छन् ।आचार्य राजन शर्मा, भीमसेन सापकोटा, साउदन ऐकेडेमीका सिइओ मन केसी, सिड्नी सिटी कलेज अफ म्यानेज्मेण्टकी प्रिन्सिपल रन्जु वाग्ले थापा, विनोद पौडेल र ओपेरा ऐकेडेमीकी बोर्ड मेम्बर अनु रेग्मी निर्णायक रहेको प्रतियोगितामा भर्चुअल अडिसनबाट छनौट भएका १२ प्रतियोगीको सहभागिता रहेको थियो ।मदन कोइराला र बद्री बरूवाल कार्यक्रमको संयोजक रहेको प्रतियोगितामा गैह्र आवासीय नेपाली संघ अष्ट्रेलियाका उपाध्यक्ष देवबहादुर गुरुङ, नन्द गुरुङ, भूपाल सिटौला, बाबा एजुकेसन कन्सल्टेन्सी र आर के एस अष्ट्रेलियाका सीईओ रवीन्द्रकुमार शर्मा लगायतका व्यक्तित्वहरूको उपस्थिति प्रतियोगितामा रहेको थियो ।

युवापुस्तालाई जागरुक गराउन प्रतियोगिता आयोजना गरिएको कार्यक्रम संयोजक मदन कोइरालाले बताए ।

आयोजकले केही पहिले रेखा मेमोरियल ट्रष्टको सहकार्यमा म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा कक्षा ११ अध्ययनरत १८ वर्षीय कोपिला पुनलाई ५० हजार नगद सहयोग गरेको थियो । लामो समयदेखि दीर्घ रोगबाट पीडित पुनले उक्त सहयोग रकम अध्ययनमा खर्च गर्ने छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।