ad
केन्द्रीय संस्करण

बिभिन्न कार्यक्रम गरी रौतहटमा पनि मनाइयो १११ औं अन्तराष्ट्रिय महिला दिवस

person explore access_timeफागुन २४, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । ‘महिलाको सुरक्षा, सम्मान र रोजगार: समृद्ध नेपालको अधार’ भन्ने मूल नाराका साथ १११ औ अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस रौतहटमा पनि मनाइएको छ । जिल्लास्थित स्थानीय तहहरुले छुट्टाछुट्टै कार्यक्रम आयोजना गरी सोमबार अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस मनाएका हुन् ।

गौर नगरपालिकाको ब्यारेक फिल्डमा मूल समारोह आयोजना गरिएको थियो । गौर नगरपालिकाका उपप्रमुख किरण ठाकुरको अध्यक्षता र प्रमुख जिल्ला अधिकारी इन्द्रदेव यादवको प्रमुख आतिथ्यमा भएको मूल समारोहमा महिलाका क्षेत्रमा कार्य गर्ने विभिन्न व्यक्तिलाई सम्मान गरिएको थियो ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारी यादवले पुरुषको सहभागिताले मात्रै महिला अधिकार सम्पन्न हुन सक्ने बताए । त्यसैगरी जिल्लाको मौलापुर,कटहरिया,चन्द्रपुर, राजदेवी,गरुडा,राजपुर लगायतका स्थानीय तहले आफ्नै नगर क्षेत्रमा दिवस मनाएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.