केन्द्रीय संस्करण

नारी दिवसमा २५ पठाओ महिला राइडर सम्मानित

person explore access_timeफागुन २४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवसको अवसरमा लोकप्रिय राइड सेयरिङ प्लेटफर्म पठाओले उत्कृष्ट २५ जना महिला राइडरहरुलाई सम्मान गरेको छ । १११ औं अन्तर्राष्ट्रिय महिला श्रमिक दिवसको अवसर पारेर कम्पनीले आफ्ना २५ उत्कृष्ट महिला राइडरहरुलाई सम्मान गरेको हो ।

पठाओ नेपालकी मार्केटिङ प्रमुख सुरक्षा हमालले महिला दिवसको अवसरमा राइडरहरुलाई मायाको चिनो र ज्याकेट प्रदान गरेर सम्मान गरिएको जानकारी दिइन् ।  सो अवसरमा महिला राइडरहरुले अनुभव समेत आदनप्रदान गरिएको उनले बताइन् । महिला सशक्तीकरणको महत्वपूर्ण माध्यम रोजगारी भएकोले पठाओमा आवद्ध भएर महिला दिदी बहिनी सक्रिय भएको देख्दा खुसी लागेको हमालले बताइन् ।

हाल झण्डै ७०–८० हजारको संख्यामा नेपालमा पठाओ राइडहरु रहेकोमा एक हजार छ सय जना महिला राइडरहरुरहेको कम्पनीले जनाएको छ । जसमध्ये करिब तीन सय दैनिक सक्रिय रहेको र उनीहरुको औसत कमाई मासिक करिब तीस हजार रहेको हमालले बताइन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.