ad
केन्द्रीय संस्करण

पोखरामा जारी टी–ट्वान्टी क्रिकेटको सेमिफाइनल समीकरण पुरा

person explore access_timeफागुन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

पोखरा । पोखरा जारी अन्तर क्लब टी–२० क्रिकेट लिगको सेमिफाइनल समीकरण पूरा भएको छ । प्रतियोगिताको पहिलो सेमिफाइनलमा क्रिकेट एशोसिएसन अफ चितवन र पेलिगेण्ट्स क्रिकेट क्लव भिड्ने भएका हुन् ।  दोश्रो सेमिफाइनलमा आयोजक सुपर जनरल पोखरा र जनकपुर क्रिकेट क्लब आमने सामने हुने पक्कापक्की भएको हो ।

समुह ‘बी’ को अन्तिम खेलमा जनकपुरले मिक्समाण्डु क्लब काठमाडौंलाई ५ विकेटले पराजित गरेपछि समूहमा ६ अंकका साथ शिर्ष स्थान कायम गर्दै सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।  जनकपुरले समूहका तीनवटै खेलमा शतप्रतिशत नतिजा निकाल्दा समुहमा दोश्रो स्थान कायम गर्दै सेमिफाइनल पुगेको पेलिगेण्ट्सले २ खेलमा जित हाँसिल गर्दै ४ अंक बनाउन सफल भएको हो । 

लिगको अन्तिम खेलमा टस जितेर व्याटिङ गरेको मिक्समाण्डुले पूरा २० ओभरमा ९ विकेट गुमाएर ९० रन मात्रै बनाउन सफल भएको छ । मिक्समाण्डुको तर्फबाट शुव कंशाकारले २८, रिजन थापाले १७ तथा सचिन अधिकारीले १४ रन बनाए । जनकपुरका बलरहरु शोभाकान्त पाण्डेले ३ तथा राहुलप्रताप सिंह र विशाल सुस्लिङले २÷२ विकेट लिए ।

जितका लागि ९१ रनको लक्ष्य लिइ व्याटिङमा उत्रिएको जनकपुरले १८.२ ओभरमा मात्रै ५ विकेट गुमाएर जित निकाल्यो । म्यान अफ द म्याच भएका जनकपुरका राहुल प्रताप सिंहले ३३ रन जोडे भने विक्रान्त यादवले २७ रनको पारी खेलेका थिए । 

पेलिगेण्ट्सको बलिङमा रुपेश श्रीवास्तव र शुव कंशाकारले २÷२ विकेट लिए । पहिलो एक सातादेखि पोखरा रंगशालामा जारी खेलेको सेमिफाइनल खेल सोमबार र दोश्रो सेमिफाइनल खेल मंगलबार हुने प्रतियोगिताका निर्देशक विधान श्रेष्ठले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.