ad
केन्द्रीय संस्करण

‘लालुमै’ गायक सन्दीपले ल्याए ‘सान्बाबु’

person explore access_timeफागुन २१, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । ‘लालुमै’ गीतका गायक तथा संगीतकार सन्दीप न्यौपानेको नयाँ गीत ‘सान्बाबु’ सार्वजनिक भएको छ । गीत गायनमा सन्दीपलाई सम्झना भण्डारीले स्वरमा साथ दिएकी छन् ।  सुदीप सागर, गोबिन्द अनेक, सुनितामी परियार र विमला परियारको कोरस गायन रहेको गीतमा शब्द तथा संगीत स्वयम् गायक सन्दीपकै छ । 

गीतको भिडियो प्रकाश भट्टले निर्देशन गरेका हुन् । भिडियोमा ट्वीन गर्ल स्मारिका र समारिका ढकालसँग गायक सन्दीप नै देखिएका छन् ।  नवराज उप्रेतीको छायाँकन, विष्णु शर्माको सम्पादन भिडियोमा रहेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.