ad
केन्द्रीय संस्करण

घटेको सेयर बजारमा चन्द्रागिरीको सेयरले बढी कमायो, साल्ट ट्रेडिङको सेयर मूल्य १० हजार नाघ्यो

person explore access_timeफागुन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बुधबार सेयर बजारमा ३९.२३ अंकको गिरावट आएको छ । १.६० प्रतिशतले घटेको बजार २४१६ बिन्दुमा अडिएको छ । यसदिन ६ अर्ब २५ करोड ४८ लाख रुपैयाँ बरारबरको सेयर कारोबार भएको छ । ट्रेडिङ र होटल तथा टुरिजम बाहेक सबै समूहमा गिरावट आएको छ । घटेको बजारमा चन्द्रागिरी हिल्सको सेयर  सबैभन्दा बढी कमाएको छ । यसको सेयर मूल्य सर्किट ब्रेक लाग्ने गरी बढेको छ । चन्द्रमगिरीको सेयर मूल्य प्रतिसेयर ५ सय ५० रुपैयाँ पुगेको छ । 

साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेसनको पनि सर्किट ब्रेक लाग्ने गरी सेयर मूल्य बढेको छ । साल्ट ट्रेडिङको सेयर मूल्य १० हजार २ सय २ रुपैयाँ पुगेको छ ।  यता कारोबार रकमका आधारमा सबैभन्दा बढी कारोबार हुनेमा नेपाल टेलिकम रहेको छ । आजै मात्र लाभांश घोषणा गरेको टेलिकमको २९ करोड ५७ लाख रुपैयाँ बराबरको सेयर कारोबार भएको छ ।  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.