ad
केन्द्रीय संस्करण

मोदी सरकारको विरोध गर्ने तापसी पन्नू र अनुराग कश्यपको घरमा अधिकारीको छापा

person explore access_timeफागुन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बईमा बलिउडका केही ठूला हस्तीको घरमा बुधबार आयकर विभागले छापा मारेको छ । यसमा नायिका तापसी पन्नू, निर्माता अनुराग कश्यप, विकास बहल र मधु मनटेना संलग्न छन् । उनीहरुमाथि कर छलीको आरोप छ । शहरमा २२ स्थानमा कारवाही गरिँदैछ । स्रोतबाट प्राप्त जानकारीका अनुसार यो छापामारी फ्यान्टम फिल्म्ससँग सम्बन्धित छ । भारतीय सञ्चार माध्यमको अनुसार जसमाथि कारवाही गरिँदैछ, उनीहरु मोदी सरकारका विरोधी हुन् र यो एउटा संयोग नै हो ।

अनुसन्धानको दायरा बढ्नसक्छः

मधु मंटेनाको ट्यालेन्ट म्यानेजमेन्ट कम्पनी क्वानको कार्यालयमा पनि आयकर अधिकारी पुगेका छन् । यी सबै फ्यान्टम फिल्म्ससँग सम्बन्धित छन् । आयकर विभागलाई फ्यान्टम फिल्म्स कम्पनीको कामकाज र लेनदेनमा गडबडी छ कि भन्ने शंका छ । छापामारीमा भेटिएको दस्तावेज र प्रमाणको आधारमा पनि अनुसन्धानको दायरा बढ्न सक्छ । यसमा अन्य थुप्रै वरिष्ठ मानिसहरुको पनि संलग्नता रहन सक्छ ।

फ्यान्टम फिल्म्स कम्पनी सन् २०१८ मा बन्द भइसकेको छः

फ्यान्टम फिल्म्स कम्पनीलाई अनुराग कश्यप, विक्रमादित्य मोटवानी, मधु मंटेना र विकास बहलले सन् २०१० मा लञ्च गरेका थिए । सन् २०१८ मा विकास बहलमाथि यौन शोषणको आरोप लागेपछि कम्पनी बन्द गरिएको थियो । त्यसपछि यी चारैजना पार्टनर अलग भएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.