ad
केन्द्रीय संस्करण

अभिनेत्री रकुलको हट तस्बिर भाइरल

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । अभिनेत्री रकुल प्रीत सिंह आफ्नो लुक्सको कारणले हमेशा चर्चामा छाउने गर्छिन् । उनी ट्रेडशिनल तथा वेस्टर्न हर लुक्समा परफेक्ट देखिन्छिन् । उनका तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा रुचाइने गरिन्छ । हालै उनी मुम्बईमा देखिएकी थिइन् । जुन तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा अहिले भाइरल भैरहेका छन् । तस्बिरमा उनलाई पहेलो कलरको छोटो ड्रेस देख्न सकिन्छ । उक्त ड्रेसका साथ उनले निलो ज्याकेट लगाएकी छिन् भने उनको जुत्ता सेतो रंगको रहेको छ ।

यस ड्रेस अपमा उनी निकै हट देखिएकी छन् । ड्रेस हावामा उडिरहेको छ । ड्रेसअपका कारणले उनी हैरान समेत भएकी छिन् ।  ड्रेसका कारण उनलाई क्यामराको अगाडि पोज दिन अन्कम्फर्टेवल फिल भएको थियो । उनले पटक–पटक आफ्नो ड्रेसन सम्हाल्ने कोसिस गरेकी छन् । तर, हावाको कारण उनी असफल भैरहेकी थिइन् ।

कामको कुरो गर्ने हो भने उनी छिट्टै फिल्म ‘डाक्टर जी’मा देखिन्छिन् । फिल्ममा उनको जोडी अभिनेता आयुष्मान खुराना रहेका छन् । अजय देवगन र अमिताभ बच्चनको समेत फिल्ममा अभिनय  रहनेछ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.