ad
केन्द्रीय संस्करण

केपी ओलीमा नैतिकता हरायो: पम्फा भुषाल

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline1
file photo

काठमाडौं । नेकपा प्रचण्ड–माधव पक्षकी स्थायी समिति सदस्य पम्फा भुषालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीमा नैतिकता नरहेको बताएकी छन् । सोमबार नेकपा निकट पेसागत महासंघ र नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघको एकता घोषणा सभालाई सम्बोधन गर्दै भुषालले केपी ओलीको कदमलाई सर्वोच्च अदालतले पराजित गरेपनि पदबाट राजीनामा नदिने हुंकार गरिरहेकाले उनमा नैतिकताको खडेरी परेको पनि बताइन् । 

ओलीकै कारण नेपालमा नै नैतिकताको राजनीति हराउँदै जान थालेको भुषालको भनाई छ । उनले एउटा संवैधानिक अंग सर्वोच्च अदालतले संविधानसम्मत निर्णय गरेपनि अर्को संवैधानिक निकाय निर्वाचन आयोगले विधिसम्मत निर्णय गर्न नसक्दा प्रश्न उठ्न पुगेको बताइन् । उनले सर्वोच्चको फैसलापछि मुलुक अग्रगमनको दिशातर्फ अघि बढ्न पुगेको भन्दै आयोगले पनि त्यसतर्फ ध्यान दिने र सहि निर्णय गर्नेमा आफु विश्वस्त रहेको बताइन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. March 1, 2021, 4:33 p.m. Mukta timilsina
    Tapai sanga bhaya pugi halyo ni
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.