ad
केन्द्रीय संस्करण

आजको सेयर बजारमा निफ्राको सबैभन्दा बढी कारोबार, सेयर मूल्य कति ?

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0

सोमबार सेयर बजार बढेको छ । सोमबार नेपाल पूर्वाधार बैंक (निफ्रा)को सेयर सबैभन्दा बढी कारोबार भएको छ । यस आधारमा रकमको आधारमा कारोबार हुनेको अग्रस्थानमा निफ्रा देखिएको छ । निफ्राको ४४ करोड ४८ लाख रुपैयाँ भन्दा बढीको सेयर कारोबार भएको छ । यसको सेयर मूल्य ५२९ रुपैयाँ पुगेको छ । 

गत बुधबार प्राविधिक समस्याका कारण निफ्राको सेयर भ्यालु सिस्टममा शुन्य देखिएको थियो । तर पछि नेप्सेले सो त्रुटि सच्याएको थियो ।  त्यस यता निफ्राको सेयर मूल्य उकालो लाग्न सकेको छैन । रकमका आधारमा दोस्रो बढी कारोबार हुनेमा आज शिखर इन्स्योरेन्स रहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.