ad
केन्द्रीय संस्करण

अवैध बालुवा चोरी निकासी गर्ने १० ट्याक्टर कारबाही

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0

 बुटवल । कपिलवस्तु प्रहरीले गएराति अवैध रुपमा बालुवा चोरी निकासी गर्ने १० वटा ट्याक्टरसहित चालकलाई नियन्त्रणमा लिइ जरिवाना गरेको छ ।

जिल्लाको बुद्धभूमि नगरपालिका वडा नम्वर १० विजगौराबाट डेरुवा पुलको ५० मिटर भित्र सर्त विपरित अवैध रुपमा बालुवा उत्खनन गरि चोरी निकासी गरिएको अवस्थामा  वडा प्रहरी कार्यालयबाट प्रहरी नायव निरिक्षक ( सई ) अभय रावतको टोलीले नियन्त्रणमा  लिई जरिवाना गरिएको जनाइएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.