ad
केन्द्रीय संस्करण

बाबुरामको तर्कः बिगार्न जसले पनि सक्छ, सपार्ने पो नेता

person explore access_timeफागुन १६, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । पूर्व प्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले हलो अड्काएर गोरू चुट्नु कुनै पौरख नहुने प्रस्ट पारेका छन् । उपचारका सिलसिलामा नयाँ दिल्लीमा रहेका उनले आईतबार ट्वीट गर्दै भनेका छन्– ‘बिगार्न जसले पनि सक्छ, सपार्ने पो नेता ।

आईतबार गृहजिल्ला झापा पुगेर प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई संसदबाट प्रधानमन्त्री पदबाट हटाउन चुनौती दिएको सन्दर्भमा डा.भट्टराईले प्रत्युत्तर शैलीमा ट्वीट गरेका हुन् । अदालतको फैसलाले सबैलाई गम्भीर बनेर संकटमोचन गर्ने अवसर दिएको उल्लेख गर्दै उनले निकास खोज्ने मुख्य जिम्मा प्रधानमन्त्रीकै भएको पनि प्रस्ट पारेका छन् । अतिले खति गर्नेतर्फ उनले सचेतसमेत गराएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.