ad
केन्द्रीय संस्करण

लाइभ कार्यक्रम चलाइरहेका सञ्चारकर्मीलाई बन्दुक तेर्स्याइयो, यसरी लुटियो (भिडियोसहित)

person explore access_timeफागुन १६, २०७७ chat_bubble_outline0

इक्वेडरका एक टेलिभिजन रिपोर्टर र उनको क्यामेरा ‘क्रू’ लुटपाटमा परेका छन् । त्यो पनि लाइभ कार्यक्रम सञ्चालन गरिरहेका बेला । 
मास्क लगाएका एक लुटेराले १२ फेब्रुअरीमा डिएगो ओर्डिनोलालाई बन्दुक तेर्स्याएका हुन् । इक्वेडरको डाइरेक टिभी स्पोर्टस्का यी रिपोर्टर उक्त दिन इसिड्रो रोमियो कार्बो मोनुमेन्टल रंगशालाबाहिर रिर्पोटिङ गर्दै थिए, यो रंगशाला स्थानीय बार्सिलोना एससी फुटबल क्लबको गृह मैदान हो । यति नै बेला बेसवल क्याप र अनुहारमा मास्क लगाएका एक व्यक्ति उनीसामु आएर बन्दुक तेर्स्याए । यी बन्दुकधारीहरुले क्रूका सदस्यहरुसँग टेलिफोनहरू मागे । त्यसपछि क्रूका एक सदस्यले आफ्नो स्मार्टफोन दिए । त्यो स्मार्टफोन बोकेर उनी टोलीलाई स्तब्ध पार्दै भागे ।

ओर्डिनोलाले ट्वीटरमा शेयर गरेपछि यो भिडियो भाइरल बनेको छ। ‘हामी शान्तसँग काम गर्न पनि सक्दैनौ । आज १ बजे मोनुमेन्टल रंगशालाबाहिरै यस्तो घटना भयो,’ ओर्डिनालाले लेखेका छन् । यस घटनापछि एक क्यामेराम्यानले बन्दुकधारीलाई पिछा गरेका थिए, ती बन्दुकधारी मोटरसाइकलमा पछाडि बसेर भागेका छन् ।  भिडियोलाई लाखौं पटक ट्वीटरमा मात्रै हेरिएको छ । अन्य सामाजिक सञ्जालमा पनि यो भिडियो भाइरल बनेको छ ।  

ओर्डिनोलाले त्यसयता फेरि ट्वीट गर्दै समर्थनका लागि मानिसहरुलाई धन्यवाद दिएका छन् । प्रहरीले लुटेरालाई पक्राउ गरेर न्याय दिने वाचा गरेको उनले उल्लेख गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.