ad
केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डोलाई युभेन्टस् ल्याउनु गलत : कासानो

person explore access_timeफागुन १६, २०७७ chat_bubble_outline0

क्रिस्टियानोरोनाल्डो भित्र्याएर युभेन्टस्ले गल्ती गरेको धारणा इटलीका पूर्व फरवार्ड एन्टोनियो कासानोले राखेका छन् । २०१८ मा रोनाल्डो युभेन्टस्सँग आबद्ध भएका थिए । उनले क्लबलाई युरोपेली च्याम्पियन्स लिग जिताउने आशा गरिएको थियो, तर यो लक्ष्य अझै पुरा भएको छैन । र, पाँच पटकका बेलोन डि अर विजेता रोनाल्डोलाई क्लबमा ल्याउनु गलत साबित भएको धारणा कासानोले राखेका छन् ।  

‘युभेन्टस्ले च्याम्पियन्स लिग जित्नका लागि उनलाई आबद्ध गरेको थियो । तर यस प्रतियोगितामा युभेन्टस्ले उनी आउनुभन्दा पहिले गरेजस्तो प्रदर्शन गर्न सकेको छैन,’ कासानोले भने,‘ युभेन्टस्ले उनी बिना नै सिरिए उपाधि जित्ने थियो । त्यसैले यो प्रोजेक्ट गलत भयो । उनले उत्कृष्ट प्रदर्शन र गोल गरिरहेका छन् । तर युभेन्टस्ले च्याम्पिन्स लिग जित्न नसकेसम्म उनी आउनुको महत्व साबित हुन्न ।’

३६ वर्षीय रोनाल्डोले क्लबमा आएयता दुईपटक सिरि ए उपाधि जितिसकेका छन् । उनी २०१९ मा सिरिए वर्ष खेलाडी पनि घोषित भएका थिए । यद्यपी, उनले क्लबका तर्फबाट खेलेका दुई च्याम्पियन्स लिगमध्ये दुई प्रतियोगिता खल्लो रह्यो । एकपटक युभेन्टस् क्वाटरफाइनलबाट बाहिरियो भने अर्कोपटक अन्तिम १६ बाटै बाहिरियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.