ad
केन्द्रीय संस्करण

रेखामाथि प्रयोग गरिएको थियो यस्ता अपशब्द

person explore access_timeफागुन १४, २०७७ chat_bubble_outline0

सदाबहार अभिनेत्री रेखा जति सुन्दर र चर्चित छिन् त्यस्तै उनको सम्बन्धहरु पनि निकै चर्चामा छन् । रिल जिन्दगीमा उनले आफूभन्दा जेठा र कान्छा दुवै अभिनेत्रीसँग रोमान्स गरेकी छन् । उनको वास्तविक जीवनमा पनि यस्ता केही अभिनेताहरुसँग नाम जोडिएको छ । त्यति मात्र होइन उनको रहस्यमय सिन्दुरले पनि उनलाई निकै चर्चामा ल्यायो । जसको कारण उनको बलिउड उद्योगका केही महिलाहरुले उनलाई अपशब्द समेत प्रयोग गरेका थिए । 

रेखाको महानायक अमिताभ बच्चनसँग अफेयरको चर्चा निकै चल्यो । यति मात्र होइन रेखाको नाम जितेन्द्र, धर्मेन्द्र र सुनिल दत्त जस्ता अभिनेतासँग पनि उनको नाम जोडिएको थियो । उनको नाम प्रायः विवाहित पुरुषहरुसँग जोडिएको थियो । उनको नाम विवाहित पुरुषसँग जोडिन थालेपछि उनलाई थुप्रै अपशब्द जस्तै अतिकामुक, डायन र नरभक्षी समेत भन्न थालेका थिए । 

सन् १९७६ मा २२ वर्षकी रेखालाई सुनील दत्तकी पत्नी तथा सञ्जय दत्तकी आमाले नरगिसले रेखाले पुरुषहरुलाई आफूतिर तान्न अनेक संकेत दिने गरेको बताएकी थिइन् । 

नगरिसले रेखालाई मनोवैज्ञानिक रुपमा अस्वस्थ रहेको बताएकी थिइन् । उनको व्यवहारका कारण नै रेखाप्रति पुरुषहरु पछि पर्ने गरेको बताएकी थिइन् । 

रेखाको नाम दिवंगत अभिनेता तथा सञ्जय दत्तको पिता सुनील दत्तसँग जोडियो । उनीहरुको अफेयरको चर्चा पनि चलेको थियो । तर नगरिसको अपशब्दपछि उनीहरुको सम्बन्ध समाप्त भएको थियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.