ad
केन्द्रीय संस्करण

क्यान्सरसँग जुधिरहेकी राखीकी आमाले अस्पतालबाट बनाइन् भिडियो, सलमान–सोहेल खानलाई भनिन् धन्यवाद

person explore access_timeफागुन १४, २०७७ chat_bubble_outline0

बिग बस १४ मार्फत् पुनः चर्चामा आएकी बलिउड डान्सर राखी सावन्तकी आमा आजकाल बिरामी छिन् । राखी सावन्त आमा बिरामी भएपछि निकै चिन्तित छिन् । उनले थुप्रै पटक सोसल मिडिया प्लेटफर्ममा आफ्ना समस्या आर्थिक स्थितीबारे जानकारी पनि दिएकी छिन् । यसैबीच राखीकी आमा जया हाल अस्पतालमा छिन् र क्यान्सरसँग लडिरहेकी छिन् । मुम्बईको एक अस्पतालमा राखीकी आमाको उपचार चलिरहेको छ ।

सलमानले गरे मद्दतः

राखीले केही दिन अघि आमाको उपचारको मद्दतका लागि सलमान खानलाई धन्यवाद दिएकी थिइन् । अब उनकी आमाले सलमान खानका लागि एउटा विशेष भिडियो बनाएकी छिन् । राखीकी आमाले सलमान र उनका भाइ सोहेल खानलाई धन्यवाद दिएकी छिन् । राखीकी आमाले भिडियोमा भनेकी छिन्, ‘सलमान–सोहेल धन्यवाद । म हाल अस्पतालमा छु, मेरो किमोथेरेपी चलिरहेको छ । मेरो चारवटा थेरेपी पूरा भइसकेको छ र अझै दुई बाँकी छ । त्यसपछि मेरो शल्यक्रिया हुनेछ । म तपाईंहरुको सफलताको प्रार्थना गर्छु, भगवान तपाईंको साथमा हुनुहुन्छ । भगवानले तपाईंको सबै सपना साकार पारुन् ।’

राखीले यो भिडियो सेयर गर्दै आफू बिग बसको घरबाट निस्कँदा आमाको अवस्था देखेर निकै दुःख भएको बताएकी छिन् ।

बिग बस १४ मा राखीको समर्थनमा एन्ट्री लिने विन्दू दारा सिंहले पनि सोसल पोस्टमार्फत् राखीको आमाका लागि प्रार्थना गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.