ad
केन्द्रीय संस्करण

तौल कम गर्न हरेक दिन चुकन्दर र स्याउको जुस

person explore access_timeफागुन १४, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी – शरीरलाई सन्तुलनमा राख्नका लागि मोटोपन कम गराउनुपर्छ । शरीरलाई मोटोपनबाट बचाउँन विभिन्न प्रकारका उपायहरु गर्ने गर्छन् । तर, धेरैले अत्यधिक बढेको तौल घटाउन सक्दैनन् । 

डाइटिङ गर्न असमर्थ भएमा केही जुसहरु पनि पिउन सकिन्छ जसले तौल घटाउन मद्दत गर्छ । हरेक दिन जुस पिउँदा शरीरको तौल घट्छ । फलफूलमा भिटामिन र प्रोटिन हुन्छ । जुन शरीरको आवश्यकता परिपूर्तिका लागि फाइदाजनक हुन्छ । त्यसको लागि चुकन्दर र स्याउको जुस पिउन सकिन्छ । 

चुकन्दर र स्याउमा भारी मात्रामा भिटामिन र खनिज पाइन्छ । जसले शरीरको आवश्यकता पूरा गर्छ । स्याउमा फाइबर, भिटामिन सी, नाइट्रेस र फोलेट पाइन्छ । जसले पाचन प्रक्रियालाई मजबुत बनाउँछ । र तौल कम गर्न पनि मद्दत गर्छ । 

चुकन्दर र स्याउको जुस बनाउनका लागि ३ चुकन्दर, २ स्याउ लिएर तास्ने र यसमा आधा कागतीको रसमा एक चम्चा मह, तीन पात पुदिनाको पात र थोरै गुड लिएर तयार गर्ने र यसलाई बिहानको खाना खानका लागि फाइदाजनक मानिन्छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.